×

O pracowni

Witam serdecznie,

Pracownia to mój azyl, miejsce gdzie uciekam od zgiełku życia w tempie. Otoczona lasem, spokojem mogę realizować  autorskie projekty torebek - pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie. Dbam, aby każda z nich była wykonana ze starannie dobranego materiału. 

Moja wieloletnia pasja, jest fundamentem  dobrego rzemiosła kaletniczego, unikam drogi na skróty, dlatego narodziny każdej torebki to wyjątkowy moment. Bawię się kolorem, łączę ciekawe materiały, faktury, a wszystko w zgodzie z najmodniejszymi trendami. 

Lubię roślinność, podróże, fotografować ciekawą architekturę, w nich zawsze znajduje swoje inspiracje. W pracowni powstaje projekt, który szkicuję i dopracowuję przez wiele dni, powstaje fason, forma. Konstrukcję rozkładam na czynniki pierwsze, znajdując rozwiązania technologiczne, dostosowując usztywnienia, okucia, zamki, nici. Po zastosowaniu odpowiednich technik przygotowawczych, zaczynam zszywać wiele ręcznie wycinanych elementów. 

Kiedy torebka jest już gotowa, trafia do studio fotograficznego, gdzie razem z fotografem staramy się w jak najdokładniejszy sposób odzwierciedlić jej rzeczywisty wygląd. Torebka z metką kropki3, która wyrusza w świat, posiada odpowiednią trwałość i jest funkcjonalna.  Dbam o to, aby na długo cieszyła jej właścicielkę.

Czas, który spędzam w pracowni, jest źródłem siły i  niesamowitej energii, którą pragnę podzielić się również z Wami.

Bądzcie Państwo moimi gośćmi, rozejrzyjcie się i znajdźcie coś wyjątkowego dla siebie.

Jeśli macie pytania, zapraszam do bezpośredniego kontaktu e-mail lub telefonicznego.

Pozdrawiam

 

 

Bożena Pacan

Go Top